Tellida saab ka siit: https://coralorder.com/et/market/product/135/?SECTION_ID=10&REF_CODE=615959462861&PROMO=Y

Bioloogiliselt aktiivne väävel mikrohüdriiniga      

120 kapslit

Metüülsulfaniilmetaan (MSM), bioloogiliselt aktiivse orgaanilise väävli allikas, on ilma maitse ja lõhnata aine. See etendab tähtsat osa organismi funktsioonide alalhoidmisel ja selle struktuuride moodustamisel. See on hädavajalik toitaine. Vaatamata selle tähtsusele organismi funktsioneerimisel ei pruugi tavalises toiduratsioonis seda vajalikul hulgal leiduda.

Inimese organism vajab väävlit paljude elutähtsate funktsioonide täitmiseks, väävel on igasuguse elusmateeria koostises. Väävlit leidub peamiselt lihastes, aga ka peaajus, juustes, nahas ja luudes. Väga tähtis on, et väävel soodustab toksiliste ainete neutraliseerimist organismis, moodustades nendega ühinedes mittetoksilisi ühendeid.

Väävel on vajalik organismi struktuursete süsteemide arenguks. Ta soodustab luu- ja kõhrkudede, kõõluste, juuste, küünte ja naha kasvu. Koos teiste komponentidega osaleb ta organismi sidekudede struktuuri moodustamisel ja nende paindlikkuse ning elastsuse tagamisel. Väävel on vajalik ka kollageeni (kõhr- ja sidekudede valgu) biosünteesiks.

Väävlil on tähtis osa rakumembraanide läbilaskevõime suurendamisel. Selle tulemusena jõuavad toitained paremini rakkudesse, aga toksilisi aineid viiakse neist hõlpsamini välja.

Väävel osaleb kasvuprotsessides, erinevate organite rakukudede taastumisel ja paranemisel, aga ka organismi rakkude uuenemisprotsessides. Rakkude kvaliteetse struktuuri säilitamiseks on vajalik eluliselt tähtsate toitainete (antud juhul väävli) pidev juurdevool organismi.

Väävlil on tähtis osa süsivesikute metabolismis (ainevahetuses), mis mõjutab suhkrusisaldust veres diabeedihaigetel. Väävli defitsiit võib viia insuliini sünteesi häireteni. Orgaanilise väävli lisandite, näiteks MSM-i, manustamine võib seda protsessi mitte ainult aktiviseerida, vaid ka insuliini vajadust vähendada ning seega stabiliseerida suhkru taset veres.

Väävel kindlustab valkude struktuuri stabiilsuse, kuulub valkude ja fermentide sünteesis osalevate asendamatute aminohapete – metioniini, tsüsteiini, tsüstiini ja tauriini – koosseisu.

MSM, kui bioloogiliselt aktiivse väävli allikas, on ohutu looduslik toidulisand, mida saadakse mereveest. See ei kutsu esile ega suurenda kroonilist kõhupuhitust ega tekita ebameeldivat kehalõhna, sest tal ei ole teistele väävliühenditele iseloomulikke kõrvalmõjusid, s.h. ebameeldivat lõhna ja maitset.

Nahk on inimeste ja loomade kehade väliskate. Selle struktuur sõltub oluliselt sidekudede valgust – kollageenist. MSM tagab selle küllaldase hulga säilimise, aidates kaasa kahjustatud koha regeneratsioonile ning taastumisele ja haavade paranemisele. MSM-i defitsiidi puhul organismis muutub nahk kuivaks ja kortsuliseks ning võivad tekkida nahapakatised. MSM aktiviseerib küünte ja juuste kasvu, kuna varustab organismi keratiini (küüntes ja juustes suurel hulgal sisalduva valgu) sünteesiks vajaliku väävliga.

On kindlaks tehtud, et MSM tõstab märgatavalt C-vitamiini ja teiste toitainete bioloogilist omastatavust, omades samal ajal antioksüdantset toimet. Antioksüdandid soodustavad immuunsüsteemi efektiivset funktsioneerimist, võimaldades organismil ise haigustega toime tulla.

MSM alandab organismi tundlikkust allergeenide suhtes, mistõttu teda võib tarvitada allergiate korral. Seda tarvitanud inimestel on täheldatud seisundi märgatavat paranemist. See on nähtavasti seotud MSM toimel tekkinud rakuseinte läbilaskevõime suurenemisega, mis võimaldab rakkudest välja viia võõra päritoluga aineid enne, kui need jõuavad tekitada allergilist reaktsiooni.

MSM on kasutamisel ohutu. Organismile mittevajaliku koguse juhuslikul sissevõtmisel väljub ta loomulikul teel, tekitamata kahju

MSM aitab leevendada seisundit ka:
- artriitide;
- tsüstiitide;
- norskamise;
- piimanäärmete vähi;
- jämesoole vähi;
- kõhukinnisuse;
- autoimmuunsete haiguste;
- migreeni ja teiste haiguste puhul.

Ühe doosi (2 kapslit) koostis: metüülsulfaniilmetaan (1500 mg), C-vitamiin (200 mg), mikrohüdriin (40 mg), magneesiumstearaat ja želatiin.

Kasutamine: võtta sisse 2 kapslit 1–2 korda päevas söögi ajal. Meteorismi (kõhupuhitus) tekke korral tuleb doosi vähendada.