100 tabletti

Tammed on laialt levinud põhjapoolkera metsa- ja metsastepivööndis. Nad on pikaealised, taluvad kuivust ja pinnase sooldumist. Valge tamme (Quercus alba) raviomadusi kasutatakse nii rahvameditsiinis kui ka farmaatsiatööstuses. Ravimina kasutatakse noorte tüvede ja okste koort. See sisaldab 10–20% pürogalloolrühma kuuluvaid parkaineid, flavanoide, valku, tärklist, kvertsetiini, levuriini (levuloosi?), pektiine, süsivesikuid.

Parkained ja fütontsiidid mõjuvad hukutavalt haigustetkitavatele mikroorganismidele, seepärast kasutatakse Valge tamme koort nanoklastritega efektiivselt nakkushaiguste korral.

On kootava ja põletikuvastase toimega, mis põhineb parkainete võimel tihendada rakumembranne, aga ka antiseptiliste ja parasiitidevastase toimega.

Omab tervendavat toimet järgnevatel juhtudel:

  • maoverejooksud;
  • gastriit;
  • krooniline diarrea;
  • hemoroidid;
  • mao haavandtõbi;
  • verekusesus (vere esinemine uriinis);
  • sagedane urineerimivajadus.

Peale selle on valge tamme koor efektiivne verejooksude ja suuõõne haavandiliste (põletikuliste) protsesside korral, gingiviitide ehk igemepõletike, ebameeldiva suulõhna, stomatiitide, angiinide, neelu ja kõri limaskestapõletike korral, igemete tugevdamiseks, aga ka erineva raskusastmega põletuste, haavade, lõikehaavade ja nahapõletike korral.

Menstruatsioonieelse ja menstruatsioonisündroomi ajal, menopausi perioodil on hea võtta koos valge tamme koort, E-vitamiini nanoklastritega, droogisegu või taimede tinktuuri nr. 4 ja mikrohüdriini. Suguelundite infektsioonihaiguste korral on soovitatav, lisaks eelpool loetletud toodetele sisse võtta ka sipelgapuu koort.

Koostis: üks annus (2 tabletti) sisaldab: valge tamme koort 975 mg, kaltsiumi (kaltsiumkarbonaat) 100 mg, nanoklastreid (kaaliumtsitraat, ränidioksiid, puhastatud ioniseeritud vesi, taimne magneesiumsulfaat, päevalilleõli) 30 mg, tselluloosi, ränidioksiidi, steariinhapet, hüdroksüpropüültselluloosi, karboksümetüültselluloosi, taimset magneesiumstearaati.

Väljalaske vorm: tabletid (purgis 100 tk.).

Kasutamine: võtta 2 tabletti kaks korda päevas söögi ajal.

Vastunäidustused: ei ole ilmnenud.