ABC“ naturaalne puuvilja pulber F008
KOMPLEKS A
Koostis: taimsed polüsahhariidid (liitsuhkrud), oligosahhariidid (prebiootikumid). Naturaalne puu- ja juurvilja pulber sisaldab suurel hulgal naturaalseid fermente, toidutselluloosi, aminohappeid, palju vitamiine ja mineraale.

Toote mõju:

Parandab fermentide (ensüümide) eraldumist, komplekssed oligosahhariidid suurendavad probiootiliste bakterite hulka maos (bifidobakterid, laktobakterid, clostridium butyricum). Toode parandab mao tegevust, soodustab probiootiliste bakterite arvukuse suurenemist, parandab toidu seedimist ja selle omandamist. Toidutselluloos ja taimsed polüsahhariidid imendavad soolestikus toksiine ja rasvu, samuti parandavad peristaltikat ning puhastavad soolestikku.
Saavutatakse peamine eesmärk – organismi tervenemine; paraneb ainevahetus soolestikus, mille tulemusel suureneb immuunsus. Taimsed ekstraktid, looduslikud antiseptikud ja antioksüdandid täidavad organismi jaoks väga olulist antibakteriaalset ülesannet ja aeglustavad vananemist.
NB! Nõrga tervisega inimestel alustada poolest pakist!

KOMPLEKS B:
Koostis: noored nisu võrsed, naturaalsed juur- ja puuviljad, palju kasulikke toiduelemente.

Toote mõju: taastab organismis täielikult toitained. Taimsed funktsionaalsed aminohapped (erinevate mõjudega taimsed aminohapped, arginiin, tsitrulliin jms) ja superoksiiddismutaasi ferment (SOD) puhastavad vereringesüsteemi toksiinidest, liigsest kolesteroolist laiendades veresooni, samas langetades vererõhku. Toode stimuleerib vereringet, suurendades lihaste toonust ja organismi elujõulisust.

Erinevate mõjudega funktsionaalsed aminohapped (BCAA) tugevdavad organismis anabolismi protsesse (anabolism ehk assimilatsioon – organismis asetleidvate ainevahetuslike protsesside kogum), täites kahte funktsiooni:
1. insuliini eraldumine
2. kasvuhormooni eraldumine.

BCAA aminohapped soodustavad lihaste kasvu, kaotavad liigsed rasvaladestused, varustavad organismi toiteainetega, tõstavad tööjõudlust ja on pikaealisuse allikaks. Naturaalse puuviljapulbri „ABC“ kasutamine aitab organismist eraldada kahjulikke aineid, taastab naha normaalse tooni, vähendab kehakaalu, samuti taastab mao happelise keskkonna, suurendab organismi immuunsust ja vastupanuvõimet haigustele.

Kõigepealt lahustada leiges vees KOMPLEKS A

Tund-kaks hiljem KOMPLEKS B

- Probiootikumid (tuntud ka kui head bakterid ja kasulikud bakterid) on elusad mikroorganismid, millel on küllaldasel hulgal tarvitades tervist parandav toime. Tuntumad probiootikumid on laktobatsillid ja bifidobakterid.
- Prebiootikumid soodustavad heade mikroorganismide teket seedetraktis, toetades häid baktereid. Kui head bakterid on elujõulised, siis seedesüsteem töötab hästi ning inimene tunneb end hästi ja energilisena, Prebiootikumid on toiduks headele bakteritele.
- Inuliin on prebiootik (soodustab kasulike bakterite paljunemist seedekulglas), sigurijuure ekstrakt on looduslik prebiootik, mis toetab soolestiku mikrofloorat jne.