Kaasaegses kiirelt arenevas ühiskonnas puutume me pidevalt kokku stressiga, terve päeva veedame arvuti või televiisori ekraani ees, mille tagajärjel kannatame tihti unetuse, neurasteenia all, kogeme peavalu, valu kaelalülide piirkonnas, alaseljas ja muid sümptome. See mõjutab tõsiselt meie heaolu.

Vastavalt Traditsioonilise Hiina Meditsiini (THM) teooriale reguleerib ja harmoniseerib FOHOW sojendav eeterlike õlidega plaaster meie sise-  ja väliskeskkonda. Eeterlike õlide kasutamine avaldab positiivset mõju tõstes energiat, reguleerides Vere Qi’d ehk energiat, taastades kanalite funktsioonid ning toetades Yin- Yang tasakaalu.

FOHOW soojendav eeterlike õlidega plaaster kiirgab pikalainelisi infrapunakiiri (4-14 mikronit), tuntud kui “Elu valgus”,  aidates parandada naha mikrotsirkulatsiooni. Soojendav plaaster avab akupunktuursed punktid, tungides 8-12cm sügavusele naha alla.

FOHOW asoojendava eeterlike õlidega plaastri valmistamiseks kasutatakse uusimaid nanomaterjale. Need materjalid on eriliste omadustega. Saavutades välistemperatuuriks 37° ja rohkem hakkab nanokangas automaatselt kiirgama pikalainelisi infrapunaseid laineid, soodustades soojuse eraldumist, mõjudes sel moel  kehatemperatuurile, veeainevahetusele.

Eeterlikud õlid – need on taimsed ekstraktid lilledest, lehtedest, seemnetest või puukoorest, mis ei sisalda mitte mingeid sünteetilisi aineid, omades samas lenduvust ja aroomi, nad on täiesti puhtad eeterlikud õlid. Koostisesse kuuluvad vitamiinid, looduslikud antibiootikumid, feromoonid jm. Nad on värvitud ja tugeva lõhnaga.

Taimne eeterlik õli mõjutab kaheksat peamist funktsiooni.
Eeterlike õlide kasutamine aitab kiirendada ainevahetust ning kudede regeneratsiooni.
- osutab abi nahale ja ühenduskudedele;
- toimib arteriaalsele ja venoossele vereringele;
- parandab lümfi liikumist;
- toetab lihaskudesid;
- toetab seljaaju närvikiude;
- parandab närvikudede regeneratsiooni, kiirendades närvikoe kasvu;
- normaliseerib siseorganite funktsioone;
- parandab endokriin- ja eksokriinnäärmete funktsiooni;
PS! Õigele akupunktuuri punktile asetatuna on toime maksimaalne! Küsi infot punktide kohta!

Peavalu: plaaster taastab mikrotsirkulatsiooni pea piirkonnas, tõstab immuunsust, vähendab väsimust, avaldab silmnähtavat mõju unetuse, neurasteenia, rahutu une, pearingluse ja pea valu korral.
Kasutamine: kleepida oimupiirkonda ja hoida peal 10- 20 min. Võib kleepida ka otse  padjale vahetades uue plaastri vastu iga 10 päeva tagant.

Õlaliigese valu:  plaaster stabiliseerib mikrotsirkulatsiooni õla piirkonnas, pehmendab või eemaldab valusümptomi õlas erinevate põletike korral.
Kasutamine: kleepida valutavale kohale.

Alaselja valu:  plaaster stabiliseerib mikrotsirkulatsiooni alaselja piirkonnas, pehmendab ja eemaldab sellised sümptomid nagu valu alaseljas jm. Taastab seljalülide funktsiooni, osutab suurepärast terapeutilist efekti kulunud lülide korral (verevarustuse taastamine), peale selle taastab seedetrakti organite, sh põrna ja pankrease funktsioonid, kui asetada vastavatele akupunktuuri punktidele.
Kasutamine: kleepida valutavale kohale alaseljal.

Kaelalülide piirkonna valu: taastab mikrotsirkulatsiooni kaelalülide piirkonnas, vähendab märkimisväärselt või kaotab valu kaela piirkonnas.
Kasutamine: kleepida valutavale kohale kaelapiirkonnas.

Valu liigestes: omab võimet tõsta meridiaanide läbitavust ning seeläbi kõrvaldada valu liigestes; hajutada kuumust; ravib reumatismi ja artriiti.
Kasutamine: kleepida akupunktuursetele punktidele San-Yin-Zao


Taldade kaudu ravimine:
 aitab väljutada organismist vedelikke ja toksiine, tõstab meridiaanide läbitavust, tõstab immuunsust, parandab une kvaliteeti, võtab ära väsimustunde.
Kasutamine: kleepida akupunktuursetele neeru punktidele Yongquan.


Kaalu langetamine ja keha Yang energia liigutamine:
 kasutatakse siis, kui kehas on pidevalt külmatunne, šoki ja epilepsia puhul,  eemaldab vabad radikaalid, põletab rasvu, kontrollib rasvade ladestumist. 
Kasutamine: peale vannis käimist ja /või enne magama minemist kleepida punktile Shen Que; hoidke 4-8 tundi.Väsimuse leevendamine: palavikku alandav, värskendab, viib suurepäraselt  organismist välja toksiinid ja liigse vedeliku, tõstab rakkude elujõulisust ja immuunsust, võtab ära väsimuse ja valu, lisab energiat.

Kasutamine: kleepida akupunktuursele punktile Dazhui (suur kühm e. seitsmes kaelalüli)

Kasutamine:

1. Kleepida plaaster valutavale kohale, valu leevendava toimega


Plaaster ei sobi haavadele! Ettevaatlikult kasutada nahahaiguste puhul, mitte kasutada naha allergia korral!
Soovitav kasutada koheselt peale hermeetilise pakendi avamist
Toodet hoida hermeetiliselt suletuna ja kaitstuna otsese valguse eest!
Plaastri võib lõigata neljaks.