Suukaudne eliksiir „
FOHOW Kolm Juveeli“ on loodud eliksiir „FOHOW” baasil (sisaldades rohkem korditsepsi – 80%) ja millele on lisatud toiduainetetööstuse uusimat tooret – mägisipelgaid Polyrhachis vicina Roger. Iga pudelitäis toodet sisaldub keskmiselt 300-307 isendit. Tootmisprotsessi käigus sipelgad inaktiveeriti külmutamise teel ning rakendati rakumembraanide subnanomeetrilise lõhustamise ja krüoekstraheerimise tehnoloogiaid, mis võimaldas ära kasutada kuni 98% lähtematerjalis (mägisipelgates) sisalduvatest kasulikest ainetest.
Koostis:
Korditseps (80%)
Läikvaabik
Šiitake
Musta mägisipelga ekstrakt
Sipelgas on imepärane putukas , meie planeedi ühe suurima putukate perekonna esindaja. Üle saja miljoni aasta vanustes merevaigutükkides võime näha eelajaloolisi sipelgaid, kellede välimus on selle ajaga vähe muutunud. See näitab meile, et neil meie planeedi väikestel elanikel on stabiilne geneetiline struktuur, millele on omane suur ellujäämis- ja kohanemisvõime. Mõnedel andmetel eksisteerib looduses 12-14 tuhat sipelgate teisendit. Hiinas elab umbkaudu kaks tuhat erinevat liiki sipelgaid.
Uurimistulemused näitavad, et just nimelt mägisipelgad Polyrhachis vicina Roger on meditsiini seisukohast lähtudes eriti väärtuslikud. Juba ammustest aegadest peale on erilise huviga uuritud sipelgate mõju inimese tervisele ning toiduks tarvitatud sipelgate tõuke. Läbi aegade on kasutatud täiskasvanud isendite erinevaid osasid mitmesuguste ravimipreparaatide valmistamisel. Kirjeldatud on suurepäraseid ravi-, taastus- ja tervendamistulemusi, mida on saavutatud sipelgatest valmistatud preparaatide kasutamisel. Viimastel aastatel on sipelgatest valmistatud preparaate uuritud süvitsi ning tänu sellele on oluliselt laienenenud nende kasutamine.
Käesoleval ajal on paljud teadusliku uurimise keskused oma praktilises tegevuses hakanud sipelgaid edukalt kasutama reumatoidartriitide ravimiseks. Samuti on jõutud järeldusele, et sipelgatest valmistatud preparaatide kasutamine annab häid tulemusi mõnede krooniliste haiguste, nt. B- ja C- hepatiidi, diabeedi jt. korral. Peale selle peetakse sipelgaid THM-i (traditsioonilise Hiina meditsiini) üheks tähtsaimaks toormeks , mille abil on võimalik edukalt ennetada sugulise funktsiooni regressiooni ja taastada sünnitamise funktsiooni. Sipelgatest valmistatud preparaatidel on kosmeetiline toime, nad mõjuvad soodsalt nahale ning samas reguleerivad Yin- Yang energiate tasakaalu organites ja organisüsteemides, mis iseloomustab toodet kui kõrgekvaliteedilist naturaalset taastavat preparaati.
Siiski ei ole kõik sipelgate liigid kasutatavad toiduks ega meditsiinisel otstarbel. Teadlased on jõudnud järeldusele, et käesoleval ajal on HRV-s toiduks ja ravi otstarbel kasutatav põhiliselt vaid üks sipelgate liik, mida kinnitab ka HRV Tervishoiuministeeriumi poolt väljastatud sertifikaat – need on Chaban Shani mägedes elutsevad mägisipelgad Polyrharchis vicina Roger (Pv Roger).
 Nende maitse on soolane ja nad kuuluvad soojade toiduainete hulka. Vastavad kõhunäärme ja neerude meridiaanidele. Teaduslik analüüs on näidanud, et mägisipelgad Polyrhachis vicina Roger sisaldavad 40-55% valku, 14 liiki inimorgamismile vajalikke mineraale, 19 liiki aminohappeid (sh organismle hädavajalikke aminohappeid teoniini, fenüülalaniini, vapiini, isoleutsüüni, leutsüüni, lisiini, metioniini, trüptofaani); on rikkad B1, B2, B12, C, D, E jt vitamiinide poolest; mitteorgaanilistest sooladest sisaldavad kaltsiumisoolasid, rauda, fosforit, seleeni ja tsinki. Eriti rikkad on tsingisoolade poolest. Selle unikaalse toorme toiteväärtus ületab isegi metsikult kasvava mägi-ženšenni toiteväärtuse (võetuna võrdsetes vahekordades).
Kestvamal tarvitamisel ei teki kõrvalnähtusid, ei tekita organismile kahjulikke reaktsioone.
Eliksiiril „FOHOW Kolm Juveeli“ on hea toime nii meie kehale, hingele kui vaimule.

Preparaadi peamine toime

1. Ravib reumat, reumatoidartriiti – manustada 2 kuni 3 kuud.
Käesoleval ajal jagab enamik teadlasi seisukohta, et reumatoidsed haigused kuuluvad autoimmuunsete haiguste hulka, mida kutsuvad esile immuunsüsteemi häired. Kliiniline kogemus näitab, et sipelgatest valmistatud preparaat on võimeline reguleerima organismi immuunfunktsioone, kusjuures tal puudub immuunpreparaatidele iseloomulik kõrvaltoime. Toime avaldub vahetult immuunfunktsiooni regulatsiooni kaudu, immuunsusorganite (harknääre, põrn jt) tugevdamise ja nende funktsiooni aktiviseerimise teel. See soodustab leukotsüütide arvu kasvu (leukotsütoosi), vähendab erütrotsüütide sadestumise kiirust, stimuleerib reumatoidfaktori tiitrite alanemist. Stimuleerib vereloomet, mis parandab aneemiahaige seisundit. Eriti oluline on regulatiivne funktsioon T-lümfotsüütide suhtes – leiab aset nii T-lümfotsüütide toetamine kui ka nende pidurdamine.
Vabade radikaalide vastastikusel toimel organismi rakumembraanide küllastumata rasvhapetega tekib LPO (peroksüdaasi lipiid), mis kahjustab rakumembraani. LPO-l on oluline roll reumatoidartriidi patoloogilises protsessis. Uusimad uurimused on näidanud, et sipelgad on võimelised tõkestama LPO teket.
Peale selle on täheldatud väga ilmset efekti esmaste ja teiseste põletike ja imendumiste patoloogia korral, mis tõestab sipelgate vahetut põletikuvastast, imendavat ja valuvaigistavat toimet reumatoidartriidi korral.
Mõned teadlased on täheldanud erakordselt madalat tsingi sisaldust reumatoidartriidihaigete veres. Siit me võime järeldada, et haigestumine võib olla seotud tsingipuudusega organismis – tsingi puudumine liigese sinoviaalkestas võib põhjustada reumatoidartriiti. Seetõttu on üheks tähtsamaks ravivõtteks organismi tsingisisalduse taastamine. Tänase seisuga aga peetakse tsingisisalduselt kõige rikkamateks just nimelt sipelgaid.
2. Ilmne positiivne toime B- hepatiidi korral – manustada 2 kuni 3 kuud.
B- hepatiit on nakkushaigus, mille tekitajaks on B- hepatiidi viirus. Kliinilised uuringud on näidanud, et see haigus kuulub krooniliste puudulikkushaiguste, põhiliselt maksa- ja neerupuudulikkusega seotud haiguste hulka. Kaasaegne meditsiin ei tunne veel piisavalt B- hepatiidi mehhanismi. Tavaliselt ollakse seisukohal, et immuunsüsteemi funktsiooni järsu languse tagajärjel organism ei suuda väljutada B- hepatiidi viirust, ja see on üpris määrav faktor hepatiidi ravil.
Immuunfunktsiooni languse eest organismis vastutavad täielikult neerud, kus puudulikkuse ja võimetuse tõttu toota seemet tekib „soojade neerude sündroom“. Sipelgatest valmistatud preparaat on hea vahend neerude „soojuse ja kuumuse sündroomi“ ravimiseks, kuna tal on põletikuvastane, antispasmaatiline, astmavastane, maksa kaitsev toime.
Teadlased on loomkatsetes valgete hiirtega tõestanud, et toode mitte üksnes ei normaliseeri organismi immuunsüsteemi funktsiooni, vaid alandab ka alaniin-transaminaasi aktiivsust. Ka see on üks põhjusi, miks sipelgatest valmistatud preparaat omab B- hepatiidi korral soodsat ravivat ja tervendavat toimet. Sipelgad kuuluvad Hiina ravimipreparaatide koostisesse abivahendi rollis, mille toime on suunatud „niiskuse sündroomi“ kõrvaldamisele, seiskunud ladestustest puhastamisele, organismi energia regulatsioonile, maksa kaitsele, põrna funktsiooni taastamisele, mao tervendamisele jm. Aitab haigusest üsna kiiresti taastuda, puhastuda viirustest, taastada kahjustatud maksarakud.
3. Unikaalne toime diabeedi korral – manustada 2 kuni 3 kuud.
Suhkrudiabeet on samuti krooniline puudulikkushaigus. Neerude puudulikkuse tagajärjel immuunsüsteemi funktsionaalsus alaneb, areneb endokriinsüsteemi düsbalanss, tekivad suhkruainevahetuse häired, mis üldkokkuvõttes põhjustabki haigestumise. Kuid sipelgates sisalduvad inimorganismile äärmiselt vajalikud mikroelemendid, aminohapped ja vitamiinid võimaldavad tugevdada immuunsüsteemi, reguleerida endokriinsüsteemi, stabiliseerida suhkru ainevahetust organismis, aktiviseerida insula beeta-rakkude funktsiooni, tõsta insuliini aktiivsust ja pidurdada insuliini antikehade tootmist organismis. Peale
selle aktiviseerib sipelgate organismis sisalduv tsink insulogeeli muutumist insuliiniks, mis võimaldab võtta haigus kontrolli alla ja muuta haiguse sümptomeid. Preparaadi manustamine võimaldab oluliselt parandada organismi üldseisundit ja tõsta ravi efektiivsust. Veresuhkru ja uriinisuhkru rehabilitatsioon moodustab üle 80 %! Sellised haigussümptomid, nagu sage joomine, söömine ja urineerimine, väsimus, jõuetus, sage higistamine, südamekloppimine jm muutuvad aegamööda harvemaks, kuni kaovad täielikult. Sõltuvust ega kõrvalnähtusid ei teki.
4. Stimuleerib harknäärme kasvu – manustada regulaarselt.
Suurendab inimorganismi immuunsust ja vastupanuvõimet, aktiveerib põrna, harknäärme jt immuunsüsteemi organite tööd, mis on noore terve organismi tunnusteks. Teadlased on kindlaks teinud, et vananemine on inimese immuunsüsteemi funktsionaalsete võimete järk-järgulise alanemise tulemus.
Harknääre kujutab endast omapärast inimorganismi pikaealisuse „äratuskella“, kuna ta on tihedalt seotud organismi eksisteerimise kestvusega. Harknäärme funktsioon seisneb T-lümfotsüütide tootmises ja nende küpsemise aktiviseerimises. Mida rohkem on organismis aktiivseid T-lümfotsüüte, seda suurem on organismi immuunsus.
St, et võib juba üldse mitte põdeda, ja kui siiski põdeda, siis hoopis vähem, kuna viirushaigustesse nakatumisel toimub ravi ja taastumine tunduvalt kiiremini, aga see tähendab, et elada võib tunduvalt kauem! Asi on selles, et harknääre hakkab juba alates 12. eluaastast aegamööda atrofeeruma, aga umbes 60. eluaastaks muutub peaaegu olematuks, nii et palja silmaga on teda praktiliselt võimatu näha.
5. Kõrvaldab kiiritus-ja keemiateraapia negatiivsed kaasnähud – manustada 2 kuni 3 kuud.
Kiiritusteraapias kasutatakse alfa-, beeta- ja gammakiirgust. Radioaktiivse kiirguse suured annused purustavad või hävitavad vähirakke, kuid samas kahjustavad ka normaalseid rakke, tekitades kõrvalnähtusid. Eriti suurt kahju tekitatakse organismi immuunfunktsioonidele, mis toob kaasa organismi vastupanuvõime languse teiste haiguste suhtes. Patsiendi nägu kõhnub, nahk vananeb, kaob isu, algab juuste väljalangemine, tekib loidus, unetus jm.
Keemiaravi on üks ravimeetodeid, kus kasutatakse keemilisi preparaate, mille abil hävitatakse vähirakke, pidurdatakse vähirakkude kasvu ja nende jagunemist, aktiviseeritakse vähirakkude diferentseerumist. Keemiaravi protsessis keha nõrgeneb, tekib äärmise kurnatuse tunne, nõrkusest tingitud higistamine, väheneb lümfotsüütide ja trombotsüütide arv, millega kaasneb hemakroomi ja erütrotsüütide taseme langus.
Eliksiiril „FOHOW Kolm Juveeli“ on oluline roll immuunsuse tõstmisel, kuna ta suurendab makrofaagide ja lümfotsüütide aktiivsust, tõstab leukotsüütide arvu veres, tunduvalt vähendab kiiritus- ja keemiateraapia poolt põhjustatud kahjulikke kõrvaltoimeid. (oluline on jälgida raviskeemi ning mitte tarvitada immuunsust tõstvaid tooteid keemia- ja kiiritusravi ajal, vaid vahepeal).
6. Parandab neerude funktsiooni ja Yin energiat. Manustada kuni 1 kuu.
Neerusid peetakse THM-is „taevaeelse baasiks“, so terviseks, mille me pärime sündides oma vanematelt. Neerud vastutavad sünnitusfunktsiooni eest, neerudes on tallel seeme, mis vastutab luuüdi ainese tootmise eest – nii on loodud inimene. Luuüdil on ülioluline roll, mis seisneb organismi täitmises eluessentsiga, eluenergiaga – Yuan Chiga.
Eliksiir „FOHOW Kolm Juveeli“ on rikas selliste ülimalt oluliste komponentide poolest, nagu seda on Hiina korditseps ja mägisipelgate ekstrakt, mis soodustavad neerufunktsiooni regulatsiooni ja luuüdi ainese tootmist.
Preparaat avaldab otsest toimet neerudele, omab head taastusefekti „neerutühjuse“ ja puuduliku spermaloome korral, temast on abi meeste viljatuse ravimisel, samuti sugulise jõuetuse, kiire väsimise, kõrvakohina, silmade virvendamise korral.