Selles on ühendatud 4. teadusharu teadmised – ergonoomika, kaasaegse meditsiini, traditsioonilise Hiina meditsiini teadmised bioloogiliselt aktiivsetest punktidest ja meridiaanides ning kaasaegse materjaliteaduse. Maski tootmisel on kasutatud imelisi mineraale, nt. turmaliini jms. Mask toodab pikema aja jooksul pikalainelisi infrapunakiiri lainepikkusega 8- 14 mikronit ja loob silmade jaoks sobiva tervisliku keskkonna.

 Kosmeetiline mõju silmadele: muundab vee suured molekulide grupid väikesteks. Sel moel omastavad silmarakud kergesti vett, viivad välja toksiinid, silmad täituvad toitainetega, kaovad tumedad ringid ja kotid silmade alt.
Kaitseb silma – võtab ära väsimuse, avaldab positiivset mõju silmade veresoontele, stimuleerib silmade vereringet, mõjutab silmade piirkonnas olevaid bioloogiliselt aktiivseid punkte, kaitseb elektromagnetilise kiirguse eest, kaitseb silmi valguse eest, soodustab puhkamist, eemaldab efektiivselt olukorra, kus silmade ees on kirju või virvendab, samuti on efektiivne silma kuivuse, liigse vesisuse, vanaduse kaug- ja lühinägelikkuse jm. korral.
Parandab und – stimuleerib silmade vereringet, suurendab vere juurdevoolu, parandades sel moel aju verevarustust on efektiivne ebapiisava verevarustuse, unetuse korral.
Profülaktika silmade enneaegse vananemise vastu – mõjub soodsalt silmaümbruse veresoontele, parandab vere kvaliteeti, taastab veresoonte elastsuse, parandab silmade vereringet, aeglustab silmade vananemist, on efektiivne katarakti, silmade veresoonte skleroosi jt. situatsioonide korral.
Näidustused: soovitatakse inimestele, kes viibivad pikemat aega töölähetustel, samuti nõrga nägemisega inimestele, lühi- ja kaugnägelikkuse korral, kui silmade ees on kirju või virvendab, arvutiga töötavatele inimestele, kaugsõidu- ja bussijuhtidele, silmaümbruse tumenemise või silmaaluste kottide ilmnemisel jpm.