140 g/ 2 tuubi

Uue koostisega hambapasta on kompleks, mis sisaldab kaht erinevat tuubi – hommikuks ja õhtuks. Mõlema tuubi koostisosad on mõnevõrra erinevad, täites just sellele ajale vajalikke funktsioone.
Hommiku hambapastale on lisatud looduslikke valgendajaid, õhtune tuub hoolitseb bakterite likvideerimise eest.  

Hommikune hambapasta on õunalõhnaline ja kerge piparmündise alatooniga, õhtune puuviljamaitseline ning samuti kerge piparmündise alatooniga.

Hambapasta FOHOW sisaldab korditsepsi ekstrakti, mis toimib bakterivastaselt ning hoolitseb hammaste ja igemete tervise eest. Korditseps on põletikuvastase toimega ja ta aitab kaasa kaariese ennetamisele.

Hommikuse hambapasta tuubi on lisatud looduslikku aganaekstrakti, mis aitab vältida hambakatu teket ning kaitseb hambaemaili näiteks suitsetamise, kohvi ja tee kahjulike mõjude eest. Samuti aitab see vähendada hambakivi tekke võimalust. Looduslik aganaekstrakt teeb hambad valgemaks emaili kahjustamata ning aitab säilitada igemete toonust.

Õhtune tuub sisaldab samuti korditsepsi, mis vähendab suuõõnes halbade bakterite kasvu ja aitab säilitada suus sobiva pH- taseme. Lisaks korditsepsile sisaldab erinevaid taimi, mis aitavad põletiku ja valu puhul kaitstes ka igemeid. See unikaalne koostis hoiab eemale kaariest.

Õhtune hambapasta sisaldab palju toimeaineid ( Jaapani kuslapuu, Scutellaria ekstrakt, Sarkanda ekstrakt, ženšenni ekstrakt). Pasta sobib eriti hästi neile, kes on hädas bakterite vohamisega suuõõnes ning kelle suus on haavandid, tursed. Oma koostisosade tõttu kõrvaldab õhtune hambapasta ka allergiast põhjustatud reaktsioone suus.