Tänu anioonikihile on hügieenisidemetel raviomadused:
– aitavad normaliseerida vererõhku;
– parandavad ainevahetust;
– antibakteriaalne toime;
– parandavad sisesekretsiooni näärmete tööd;
– omavad põletikuvastast toimet;
– tugevdavad immuunsust;
– kõrvaldavad ebameeldivad lõhnad;
– võtavad ära väsimuse;
– stimuleerivad mikrotsirkulatsiooni;
– säilitavad loomuliku mikrofloora.
Kasutatavad materjalid: täiteaine kolm ühes, mittekootud materjal, kõrgmolekulaarne kompositsiooniline paber ,,hingav” kile, mittetolmav paber, toiduainetööstuses kasutatav viskoos.
Hügieenisidemed on pakendatud keskkonnaohutusse toiduainetööstuse toodangu pakendamiseks kasutatavasse fooliumisse. Pakk on varustatud liimja klapiga: seda on kerge avada ja sulgeda. Kõik hügieenisidemed on eraldi hermeetiliselt pakendatud. See tagab absoluutse steriilsuse.

Tänu anioonikihile on hügieenisidemetel raviomadused:
Anioone kutsutakse ,,õhupuhastajateks”, ,,õhuvitamiinideks” ja ,,pikaealisuse elementideks”. Need puhastavad meid ümbritsevat keskkonda tolmust, bakteritest ja viirustest. Inimeste tervis sõltub otseselt anioonide sisaldusest õhus! Anioonsidemetel on teiste hügieenisidemete ees ainulaadsed eelised, need on:
– üliõhukesed;
– steriilsed ja hermeetiliselt pakendatud;
– tagavad kerge raviefekti;
– ei kutsu esile kõrvaltoimeid ega allergilisi reaktsioone;
– võtavad vajaliku kuju;
– tagavad alati kuivuse, puhtuse ja õhu juurdepääsu.
Tähelepanu!
Hügieenisidemeid võivad kasutada mitte ainult naised, vaid ka lapsed, vanurid ja mehed. Hügieenisidemed avaldavad ravivat toimet hemorroidele, kusepidamatusele, tsüstiidile ja paljudele teistele haigustele.

Hügieenisidemetes sisalduv anioonkiip võib genereerida kuni 5800 aniooni 1 cm³ kohta! See kõrvaldab efektiivselt mitte ainult tupe limaskesta põletiku põhjustajad, vaid hoiab ära ka põletikke esilekutsuvate bakterite paljunemise.

Mis on anioonid?
Anioonid – õhu molekulid, mis neutraliseerivad tolmu ja hävitavad viiruseid. Mida rohkem on õhus anioone, seda vähem sisaldab see mikroobe. Anioonide sisaldus 1 cm³ õhus: 40-50 aniooni eluruumides, 100-200 aniooni linnaõhus, 700-1000 lagedal väljal!
Inimeste tervis sõltub otseselt anioonide sisaldusest õhus.

Selgitus
Menstruatsioonieritised sisaldavad suures koguses orgaanilisi aineid, mis on mitmesuguste bakterite jaoks suurepäraseks toitekeskkonnaks. Pärast hügieenisideme kasutamist muutub see 15-18 minuti jooksul kiiresti paljude bakterite jaoks suurepäraseks paljunemise keskkonnaks. Hügieenisidemete kasutamisel puutuvad naised sageli kokku ebamugavustunde ja ebameeldivate lõhnadega. Selle põhjuseks on bakterite levik, just sellepärast tuleb hügieenisidemeid tihti vahetada. Tavaliselt, kui hügieenisidet kasutatakse 2 tunni jooksul, hakkab bakterite arv selle pinnal tohutu kiirusega kasvama. Menstruatsioonitsükli ajal on naise organismi vastupanuvõime vähenenud, organism on nõrgenenud ja bakterid võivad kergesti tungida suguorganitesse. Just nii saavad alguse paljud naistehaigused.
Raviefektiga funktsionaalsete hügieenisidemete kasutamine parandab ainevahetust, tugevdab immuunsust, hävitab baktereid, vähendab põletikke, kõrvaldab ebameeldivad lõhnad.

Ostes funktsionaalseid hügieenisidemeid saab igaüks KINGITUSEKS enesediagnostika testi!
Enesediagnostika test
Igas pakendis on enesediagnostika testriba. See on ette nähtud mikrofloora seisundi kontrollimiseks enne ja pärast hügieenisidemete kasutamist. Enesediagnostika testriba – see on unikaalne patenteeritud leiutis.

Testriba kasutamise meetod:
1. Võtke tampooni või vatipadjakesega pisut tupesekreeti ja kandke see testribale (selle värv muutub mõne minuti pärast).
2. Võrrelge saadud värvi kontrollskaalaga.

Kui Teie näitaja langeb kokku skaala esimese ruudukesega, siis on Teil kõik normis. Kui teise või kolmandaga, siis on Teil väike põletikuline protsess, kuid hügieenisidemete kasutamine aitab Teil testi tulemusi parandada. Kui aga neljanda-kuuenda ruudukesega, siis tuleks Teil günekoloogi poole pöörduda.

Firma toodang vastab kõigile standard ISO 9001:2000 nõuetele. See räägib sellest, et toodang vastab kõikidele maailmas kehtivatele toodangu kvaliteedi ja ohutuse kriteeriumitele.

Saadaval on komplektid:
4 pakki päevasidemeid (a 10 tk.) + 2 pakki öösidemeid (a 8 tk)
6 pakki pesukaitseid (a 30 tk)

Rahvusvaheline kvaliteedisüsteemi sertifikaat ISO 9001:2000
Ioniseeritud hõbeda nanoosakestega.
Omavad kauginfrapunakiirguse efekti.
Genereerivad anioone.
Tootmist kontrollis: Fohow Health Products Co., Ltd.
Tootmine: Xinhua Ltd., Zhongshani linn.
Baishi tööstustsoon, Sanxiangi asula, Zhongshani linn, Guangdongi provints.
Sanitaarepidemioloogiline järeldus nr 0237, väljastatud Guangdongi provintsi sanitaarepidemioloogia valitsuse poolt.
Sanitaarstandard: GB15979 – 2002
Hiina RV standard: GB/T8939 – 2008
Kõlblikkusaeg: 3 aastat
Valmistamiskuupäeva vt pakendil
Hoida kuivas, jahedas, valguse eest kaitstud kohas