HAITSAO GAI pehmed kapslid on valmistatud merevetikatest ljutsao. Vetikaid on töödeldud unikaalse tehnoloogia abil ning saadud toode võimaldab efektiivselt taastada normaalse kaltsiumitaseme organismis. Toote komponendid on merevetikatest saadud kaltsium, taimne õli ja želatiin. 

Näidustused:
osteoporoos, rahhiit;
lastele ja noorukitele tugi- ja liikumissüsteemi arenguks;
ekseemid;
haprad küüned;
klimakteerium ja selle järgne periood;
jalakrambid (koos magneesiumtsitraadiga oluline tarvitada);
ärevus, närvilisus;
erinevad südame-veresoonkonna haigused.

Kaltsiumi olulisus on eriti suur, kui me puutume kokku osteoporoosi, luumurdude või südametegevuse probleemidega. Võib küll tarbida kaltsiumirikast toitu, kuid selle kaltsiumi peab organism ka omastama.

Et kaltsiumi omastada, peab organism selle eelnevalt ümber töötlema ioniseeritud kaltsiumiks. See protsess leiab aset maos soolhappe toimel. Kui soolhappe tootmine maos väheneb, siis kaltsiumi omastamine organismis on häiritud. Aastatega kujuneb organismis välja kaltsiumi defitsiit, mida võib täheldada ca 50% 40-aastastel ja ca 90% 60-aastastel inimestel, mis väljendub väsimuses, varases vananemises, tähelepanu- ja  kontsentratsioonihäiretes, säärelihaste krampides, hingamis- ning südame-veresoonkonna süsteemi haigustes.
Aastatega luukoe taastumise protsess organismis aeglustub, mille tulemusena võib tekkida osteoporoos e. luukoe massi vähenemine. Haiguse põhjuseks on kaltsiumi omastamise võime langus, mis võib olla kaasasündinud või tingitud naishormooni vähesusest menopausi ajal.
Osteoporoosi võib põhjustada ka ebasoodne ökoloogiline situatsioon, toidu kvaliteedi langus või kaltsiumi vähesus toidus. Sageli areneb osteoporoos märkamatult ning annab endast märku alles luumurdude tekkimisega, mida põhjustavad küllaltki väikesed koormused või kerged löögid. Sageli nimetatakse osteoporoosi „nähtamatuks epideemiaks“. Üldjuhul on osteoporoosi teke seotud inimese vanusega. Statistikaandmete põhjal on osteoporoosi täheldatud 30-50% 50-aastastel (põhiliselt naistel), kuid pärast 75. eluaastat põevad seda haigust pooled mehed ja naised. Paraku on tänapäeval osteoporoos saanud probleemiks ka noorte hulgas.
Näidustused: vananemisprotsessi aeglustamiseks; allergiline diatees, ekseem; osteoporoosi, rahhiidi, artriidi profülaktika ja ravi; küünte haprus; onkoloogiliste ja südame-veresoonkonna haiguste profülaktika; jalalihastekrambid; klimakteerium ja klimakteeriumijärgne periood; luumurrud; lastele ja noorukitele tugi- ja liikumissüsteemi arenguks; tähelepanu-  ja kontsentratsioonihäirete korral; neile, kes tarbivad gaseeritud jooke.