Toime, mis väärib Nobeli preemiat!


Toote kirjeldus:
See toode on kaasaegse biotehnoloogia tipp. Antud toote esmaavastaja vääris Nobeli preemiat panuse eest füsioloogia ja meditsiini arengusse.
Lüofiliseeritud Hiina korditsepsi pulber sisaldab koensüümi Q10, E-vitamiini ja teisi komponente. Kortsudevastane essents, mida kasutatakse lahustina, taastab epidermkudet, tungides otse naharakkudesse ning on sealjuures täiesti ohutu ja kõrgtehnoloogiline vahend. Seistes vastu naha vananemisprotsessidele, muudab see kardinaalselt naha omadusi. Teie naha noorenemine ilma sellele järgneva vananemiseta – see on teostatav unistus!
Toime:
1. Väga tõhus taastav toime.
2. Kortsude ja kurdude silumine.
3. Vananemisvastane toime.
4. Pigmendilaikude valgendamine.
5. Niisutav.
Kasutamine:
Samm 1. Peske ja kuivatage käed, seejärel rebige kerge liigutusega pakendilt metallriba, kasutades selleks poolringikujulist sisselõiget küljel.
Samm 2. Vajutage kergelt pakendi väljaulatuvale osale ning võtke tablett välja.
Samm 3. Asetage tablett peopesa keskele ning lahustage see väheses vees või meie tees.
Samm 4. Saadud vedelik kandke sõrmeotstega ühtlase kihina näonahale ning kergete liigutustega masseerige töödeldavaid nahapiirkondi aine täieliku imendumiseni.
Koostisained: korditsepsi ekstrakt, deioniseeritud vesi, roosivesi, vetikasuhkur, glütseriin, vetika polüpeptiid HY-6300, hallid taimevalgud, hüdrokollageen, elastiin, proliin jne.
EGF:
Epidermaalne kasvufaktor (ingliskeelsest terminist Epidermal Growth Factor) on aktiivse valgu homoloogiline eriliik, millel on 100%-line sobivus. Seda võib samaaegselt kasutada ka teiste kosmeetikavahenditega ning see ei tekita allergiat. Ahendab poore, silub kortse, muudab naha täiesti siledaks ning lumivalgeks, andes talle terve, noore jume.
Korditsepsi tõmmis:
Talvel on korditseps putukas, suvel saab temast taim, mis sisaldab kasulikku eliksiiri, mida Hiina meditsiinis on läbi sajandite peetud kallihinnaliseks ravivahendiks. Teaduslikud uuringud on välja selgitanud, et korditseps sisaldab 19 liiki inimesele vajalikke mikroelemente ja mineraale, mis imenduvad kergesti rakkudesse, kaitstes ja niisutades nahka. Samuti sisaldub selles 18 liiki aminohappeid, mis tugevdavad nahka ja muudavad selle elastseks. See sisaldab ka looduslikku antioksüdanti ning kiirendab ainevahetust, aidates nahal muutuda terveks ja ilusaks. Tugevdab kollageenide ja elastsete valkude kasvu, aktiviseerib naharakke, taastades kollageeni ja elastseid kiude ning parandades naha struktuuri. EGF-i ja korditsepsi samaaegne kasutamine kaitseb nahka kindlalt vananemise eest, noorendab seda ja annab terve, noore jume.
Näidustused:
1. Patenteeritud ekstraktlahuse spetsiaalsed koostisained võivad naha tasakaalu reguleerida kahes suunas, samuti tõhusalt vähendada ja ära hoida kortsude teket, tagades sileda ja pehme naha;
2. Aktiviseerivad epidermkoe rakke, taastavad vigastatud ja vanade rakkude aktiivsuse, stimuleerivad naharakkude taastootmist;
3. Taastavad otseselt kollageeni ja elastseid kiude, ainevahetust, toniseerivad toitekoostisi, loovad nahas ideaalse vee ja rasva tasakaalu, parandavad kiiresti naha tekstuuri ning nahk muutub kiiresti ühtlasemaks, pehmemaks ja siledamaks.
4. Lahustatud vedelik lüofiliseeritud korditsepsi EGF-i tablettides aeglustab naha vananemist ning taastab naha terve, noore ja särava jume.